20181013 111530 045 01 1

Dzieci wraz z animatorkami ze wspólnoty Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci podczas sobotniego spotkania przygotowywały się do obchodów Tygodnia Misyjnego. W naszej parafii Tydzień Misyjny czasowo pokryje się z rekolekcjami Misji świętych - to dobry zbieg okoliczności, bo przypomina nam o tym, że wszyscy jesteśmy uczniami-misjonarzami i nawrócenie powinno być widoczne w naszym głoszeniu Ewangelii! Hasło tegorocznego Tygodnia Misyjnego "Pełni Ducha i posłani" wskazuje na to, że otrzymane dary Ducha świętego to także posłanie do tego, by iść i głosić światu Dobrą Nowinę. Właśnie to przesłanie dzieci postanowiły przedstawić w formie plakatu.
Owoc pracy grupy PDMD (Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci) będzie można oglądać w naszej świątyni przez cały tydzień!   /zdjęcia/

• Czytania na czwartek, 22 listopada 2018

Czwartek XXXIII tygodnia okresu zwykłego - wspomnienie obowiązkowe świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy

(Ap 5,1-10)