Ogłoszenia

 • 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 19.03.2023
 1. Dzisiaj o godz. 15.30 Gorzkie Żale w górnym kościele. Msza św. wieczorna o godz. 16.15
 2. Teatr „Przebudzenie” zaprasza na sztukę „Blaszany kubek” w reżyserii naszego rodaka ks. Łukasza Pawłowskiego. Spektakl odbędzie się dzisiaj o godz. 19.00 w Sali Centrum Kultury i Promocji w Krościenku.
 3. W dni powszednie Msze św. będą w dolnym kościele.
 4. Jutro będziemy przeżywać Uroczystość św. Józefa przeniesioną z dnia dzisiejszego. Uroczystość św. Józefa jest świętem patronalnym Męskiej Grupy Apostolskiej św. Józefa. Na wieczorną mszę zapraszamy szczególnie wszystkich mężczyzn. Po mszy spotkanie na plebanii dla członków grupy oraz dla wszystkich, którzy chcieliby do niej dołączyć, aby kształtować swoją wiarę.
 5. Ksiądz Marek zaprasza na spacer miłosierdzia w każdy poniedziałek Wielkiego Postu od godz. 20.00.
 6. Od środy do piątku młodzież szkół średnich z terenu naszej parafii będzie przeżywać szkolne rekolekcje wielkopostne. Ogarnijmy naszą młodzież serdeczną modlitwą.
 7. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej.
 8. We czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na godzinę adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy.
 9. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz.16.00 dla starszych o godz.17.00 po nim Msza św. wieczorna. Drogę krzyżową dla młodzieży o godz. 19.00 będziemy rozważać w drodze z naszego kościoła do kościoła w Grywałdzie (przez Niwki).
 10. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne. Msze św. będą w górnym kościele. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.15. Gorzkie Żale o godz. 15.30. Msza św. wieczorna o godz. 16.15.
 11. Składkę z przyszłej niedzieli przeznaczymy na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 12. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
 13. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: 1 Róży Ojców, 1 Róży Panien oraz Różom Matek: 1, 10, 11, 15, 21. Bóg zapłać.
 14. Nadleśnictwo Krościenko przypomina o zakazie wypalania traw. Zachowajmy zdrowy rozsądek aby nie niszczyć naszych pięknych terenów.
 15. Najnowszą prasę katolicką można nabyć przy wyjściu z kościoła.

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. :

 1. Za + Rafała Ciesielkę
 2. Za + Stanisławę Cepuch
 3. Za + Krystynę Łażeńską
 4. Za + Tadeusza Adamczyka – Msze św. gregoriańskie
 5. Za + Piotra Wojnicza – Msze św. gregoriańskie

Więcej artykułów…

KANCELARIA

KONTAKT