Gloria in excelsis Deo

szopkaPoprzez adwentowe przygotowanie wypełnione ciszą i oczekiwaniem doszliśmy do radosnego końca tego okresu liturgicznego. Bóg – Człowiek rodzi się z Dziewicy. Przychodzi na świat pod postacią małego, bezbronnego dziecka. Uniża samego siebie, cierpi niewygody, niedogodności, aby wyrwać nas spod władzy ciemności, grzechu i błędu. Przychodzi do nas, do naszego serca i chce pozostać tam już na zawsze. Niech ta radość z obecności Boga wśród nas będzie dla wszystkich wyjątkowym czasem jedności i wzajemnej miłości. Obdarzajmy potrzebujących dobrym słowem, pomocą i wsparciem, aby w te święta nikt nie czuł się samotny, oraz aby wszyscy mogli się radować z przyjścia na świat Księcia Pokoju.

Drodzy Parafianie i Przyjaciele naszej krościeńskiej Parafii składamy wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne: niech światło betlejemskiej nocy opromienia mroki, trudności i cienie waszego życia, a Jezus, nowonarodzony Król i Bóg prowadzi was drogami wiary, zachowując w zdrowiu i dostatku, a w nowym 2023 roku niech chojnie obdarza was swoim błogosławieństwem.

Duszpasterze i LSO Parafii Krościenko nad Dunajcem

KANCELARIA

KONTAKT